تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : صفحات
لینک : econews.ir/5x3502347
شناسه : 3502347
تاریخ :
اکونیوز گزارش میدهد؛ توزیع مرغ منجمد در ۸ مرکز در گلپایگان اقتصاد ایران: گلپایگان؛ در ۲ ماه گذشته بیش از ۱۴۰ پرونده تخلف در خصوص گرانفروشی و عدم درج قیمت و همچنین عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی برخی از واحدهای صنفی، تشکیل شده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، مدیر جهاد کشاورزی گلپایگان گفت : با پیگیری های لازم که جهاد کشاورزی جهت تخصیص سهمیه لازم مرغ منجمد مورد نیاز گلپایگان انجام داده است، مشکلی جهت مصرف گوشت مرغ، شهروندان ندارند و توزیع آن نیز توسط تشکل های تعاونی روستایی در ۸ مرکز در نقاط مختلف شهرستان گلپایگان انجام می شود.

وی افزود : قیمت مرغ منجمد هر کیلو ۴۳ هزار تومان و قیمت هر کیلو مرغ گرم ۷۱ هزار تومان است و با توجه به اختلاف قیمت قابل توجه آنها، شرایط بهتری جهت خرید شهروندان ایجاد شده است، وی همچنین به این نکته اشاره کرد که ، مرغ های منجمد وارداتی نبوده و از کیفیت بالایی جهت مصرف برخوردار می باشند.

امیر مسعود شهبازی بیان کرد : جهاد کشاورزی همواره به سازمان ها و شهروندان در حوزه های مختلف خدمات ارائه می دهد، که در همین راستا و در حمایت از انجیو ها و کانون های پرورشی و ترک اعتیاد در روزهای اخیر و در ۳ نوبت، اقلام خوراکی از جمله برنج توزیع کرده است.

وی در پایان و با اشاره به صدور حکم ۱۰ مورد پلمب واحد های صنفی در گلپایگان گفت : در ۲ ماه گذشته بیش از ۱۴۰ پرونده تخلف در خصوص گرانفروشی و عدم درج قیمت و همچنین عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی برخی از واحدهای صنفی، تشکیل شده است.