تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فرهنگ
لینک : econews.ir/5x3499633
شناسه : 3499633
تاریخ :
شهاب حسینی بازی خود در نقش صدام را تکذیب کرد اقتصاد ایران: بعد از حواشی ایجاد شده مبنی بر بازی سید شهاب حسینی در نقش صدام دیکتاتور عراق، حسینی این موضوع را تکذیب کرد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  بعد از حضور شهاب حسینی در تمرین تیم پیکان، برخی از کاربران فضای مجازی چهره تازه او را همراه با ریش بلند، شبیه به صدام دانستند و گفتند که او در حال بازی در نقش دیکتاتور عراق است.

حتی برخی از کاربران اسم این فیلم را "عامل اعصاب" عنوان کردند.

اما امروز شهاب حسینی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام این موضوع را قویاً‌ تکذیب کرد و گفت: مطابق مرامنامه‌ای که در حرفه و زندگی خود به آن پایبندم حتی در برابر کوهی از طلا هم حاضر به ایفای نقش شخصیت منفوری چون صدام حسین که نامش با ریختن خون جوانان غیور و برومند این سرزمین عجین است، نخواهم شد.

شهاب حسینی , سینما , تلویزیون ,

او به حملاتی که بعد از این خبر کذب به او شده اشاره می‌کند و درباه حمله‌کنندگان به شخصیتش می‌گوید که آنان از شناخت کافی از محتوای فکری و جهان بینی بنده دور و عاجزند که همواره تیرشان به سنگ نشسته و در نهایت روسیاهی نصیب آنها بوده.

آخرین اثر سینمایی که از شهاب حسینی ساخته شده و هنوز روانه سینما نشده است، "مست عشق" با موضوع زندگی مولوی و شمس تبریزی است که او در آن نقش شمس تبریزی را بازی می‌کند.