تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : جامعه
لینک : econews.ir/5x3482035
شناسه : 3482035
تاریخ :
تهران گردی کجا برویم؟ کالسکه ناصرالدین شاه اینجاست + عکس اقتصاد ایران: تعطیلات نوروز فرصتی کم‌نظیر در اختیار ما می‌گذارد که وقت بیشتری در کنار خانواده و دوستانمان سپری کنیم. روزهایی که می‌توانیم با برنامه‌ریزی مناسب در کنار آنها هم لحظاتی به یادماندنی را در خاطراتمان ثبت کنیم و هم از خستگی کار یکساله خود بکاهیم.

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﺧﺒﺮﮔﺰاری اﻗﺘﺼﺎداﯾﺮان

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، اگر به فیلم و سینما علاقه‌مندید، برای دیدن لوکیشن‌های فیلم‌هایی همچون معمای شاه یا شهرزاد حتماً به شهرک سینمایی غزالی منطقه ۲۱ سر بزنید و خاطرات خود را در کنار این لوکیشن‌ها زنده کنید. شهرک سینمایی در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید لشکری، خیابان ٥٥ واقع شده است.

بازدید از این ۵ مکان دیدنی را از دست ندهید | کالسکه ناصرالدین‌شاه اینجاست

بوستان حضرت خدیجه (س)

بوستان حضرت خدیجه(س) در مسیر غرب به شرق آزادراه تهران‌ـ کرج قرار دارد. این بوستان بزرگ و زیبا دارای چندین آلاچیق برای نشستن، پیست دوچرخه‌سواری، مسجد، لوازم بازی کودکان و چند سرویس بهداشتی دارد و در ایام عید پذیرای مهمانان نوروزی است.

بوستان نرگس

اینجا تهرانسر، بلوار اصلی نبش میدان کمال الملک، بوستان نرگس است. بوستانی با امکاناتی همچون وسایل بازی کودکان، لوازم ورزشی، میز بازی شطرنج، دریاچه‌ای برای قایقرانی و محوطه‌ای زیبا برای قدم زدن در میان درختان سربه فلک کشیده‌اش. دیدن این بوستان را در روزهای تعطیل از دست ندهید.

بازدید از این ۵ مکان دیدنی را از دست ندهید | کالسکه ناصرالدین‌شاه اینجاست

موزه خودروهای کلاسیک

موزه خودروهای کلاسیک از جاذبه‌های گردشگری در منطقه ۲۱ است که حتماً در این روزها به آنجا سر بزنید و از نخستین کالسکه ناصرالدین شاه تا خودروهای لوکسی همچون بنز K۵۰۰ دیدن کنید. موزه خودرو در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید لشکری(جاده مخصوص) کیلومتر ١٠ واقع شده است.

کالسکه ناصرالدین شاه

لینک کپی ش