تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3479728
شناسه : 3479728
تاریخ :
معاون اول رئیس جمهور خبرداد : برنامه‌ریزی متنوعی در زمینه‌ رفع مشکلات استان خوزستان اقتصاد ایران: معاون اول رئیس‌جمهور در خصوص رفع مشکلات استان خوزستان نیز تصریح کرد: اقدامات و برنامه‌ریزی متنوعی برای حل مسائل این استان در زمینه‌های اشتغال، آبرسانی و فاضلاب در دولت آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور در حاشیه مراسم سالروز عملیات بزرگ فتح‌المبین در یادمان شهدای فتح‌المبین در جمع خبرنگاران با اشاره با نامگذاری سال جدید با عنوان «مهار تورم، رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری، تأکید کرد: تیم اقتصادی دولت سیزدهم برنامه‌ریزی مدون و زمانبندی شده برای مهار تورم و رفع مشکلات معیشتی مردم در سالجاری آغاز کرده است. 

وی افزود: در راستای توجه به مردمی کردن اقتصاد که از مهمترین ارکان سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تأکیدات چندین سال گذشته رهبر معظم انقلاب بوده، برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است و امیدواریم با یک حرکت روبه جلو به اهداف مورد نظر در این سال برسیم. 

معاون اول رئیس‌جمهور در خصوص رفع مشکلات استان خوزستان نیز تصریح کرد: اقدامات و برنامه‌ریزی متنوعی  برای حل مسائل این استان در زمینه‌های اشتغال، آبرسانی و فاضلاب در دولت آغاز شده است. 

همچنین سردار «حسن شاهوارپور» فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان در مراسم سالروز عملیات بزرگ فتح‌المبین با اشاره به دستاوردهای عملیات غرورآفرین فتح‌المبین و جانفشانی‌های رزمندگان و مردم استان خوزستان در مقابله با دشمن بعثی،گفت: امروز دشمن پس از شکست و ناامیدی در حوزه دفاعی و امنیتی در مقابله با جمهوری اسلامی به دنبال جنگ اقتصادی با ملت ایران و ناامید کردن مردم به‌ویژه نسل جوان ایرانی است که باید تلاش کنیم دشمن را در این عرصه همانند گذشته شکست دهیم.