تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3467587
شناسه : 3467587
تاریخ :
دو حرکت خبرساز مهاجم ایران در قبرس طی یک ماه اقتصاد ایران: کریم انصاریفرد مهاجم تیم اومونیای قبرس ظرف یک ماه با دو حرکت خبرساز شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،  کریم انصاریفرد مهاجم ایرانی تیم اومونیا قبرس برای دومین بار ظرف یک ماه گذشته در فوتبال این کشور خبرساز شد.

انصاریفرد پس از گلزنی به تیم آپوئل در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در خانه حریف، مقابل تماشاگران میزبان دست‌هایش را پشت گوش‌هایش قرار داد و باعث خشم و عصبانیت هواداران آپوئل شد. کار تا جایی پیش رفت که حتی بعضی از هواداران با پرتاب بطری و اشیا به این شادی واکنش نشان داد.

انصاریفرد هم یکی از بطری‌هایی که به سمتش پرتاب شده بود را از روی زمین برداشت و وانمود به نوشیدن آب کرد! این اقدام سر و صدای زیادی در رسانه‌های قبرس و حتی یونان به پا کرد.

دو اقدام خبرساز مهاجم ایران در قبرس طی یک ماه

کمتر از یک ماه پیش هم انصاریفرد به نوع دیگری در قبرس خبرساز شده بود.

تیم اومونیا در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ فوتبال قبرس برابر تیم آنورتوسیس با نتیجه سنگین ۴ بر ۱ شکست خورد. کریم انصاریفرد مهاجم ایرانی اومونیا هرچند در این بازی پاس تنها گل تیمش را داد اما در پایان بازی مورد انتقاد شدید هواداران عصبانی اومونیا قرار گرفت.

پس از آنکه سوت پایان بازی به صدا در آمد، تعدادی از هواداران اومونیا در ورزشگاه ماندند تا اعتراض و نارضایتی خود را به بازیکنان و مربیان تیم خود نشان بدهند. انصاریفرد برای دلجویی از هواداران تیم اومونیا به سمت آنها رفت و به سبک مربی ژاپن (پس از حذف در جام جهانی) به نشانه عذرخواهی مقابل آنها خم شد.

هواداران اومونیا اما نه تنها عذرخواهی او را نپذیرفتند بلکه از مهاجم ایرانی تیمشان خواستند که به رختکن برود!