تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : صفحات
لینک : econews.ir/5x3467407
شناسه : 3467407
تاریخ :
اکونیوز گزارش می دهد کنترل برای ورود و خروج دام از گلپایگان اقتصاد ایران: گلپایگان _ در استان اصفهان کمبودی در توزیع اقلام مورد نیاز از جمله گوشت قرمز، برنج و مرغ نیست، رایزنی‌هایی در استان برای جذب سهمیه بیشتر صورت گیرد.

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﺧﺒﺮﮔﺰاری اﻗﺘﺼﺎداﯾﺮان

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، محمدرضا عسگریان، اظهار کرد: با در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان و ایام نوروز خرید گوشت سفید و قرمز افزایش خواهد داشت، لازم است عرضه گوشت منجد مرغ مورد نیاز شهرستان در دستور کار تنظیم بازار قرار گیرد.
وی با تاکید بر اینکه مدیریت صحیح در توزیع و عرضه کالاها صورت گیرد، گفت: با توجه به التهابات بازار ارز و تلاطم خرید اقلام مورد نیاز، گشت‌های مشترک در خصوص کالاهای تنظیم بازار صورت گیرد.

فرماندار گلپایگان با تاکید در تامین گوشت و مرغ به صورت گرم؛ و کنترل ورود و خروج دام و طیور زنده؛ اظهار کرد: در استان اصفهان کمبودی در توزیع اقلام مورد نیاز از جمله گوشت قرمز، برنج و مرغ نیست، رایزنی‌هایی در استان برای جذب سهمیه بیشتر صورت گیرد.

در همین راستا رضایی رئیس تعاون روستایی گلپایگان با بیان اینکه اداره تعاون روستای ملزم به تامین اعتبار و نقدینگی است؛ گفت: در اسفندماه با توجه به ایام نوروز سهمیه‌ها مضاعف می‌شود.
وی گفت: امسال در خصوص توزیع میوه کمبود نیرو داریم، نوسانات قیمت دلیل بر کمبود توزیع میوه است، دولت از بحث تامین میوه شب عید کنار کشیده است و قرار است اتحادیه‌های بخش خصوصی ورود پیدا کنند.

گزارش : مرضیه جابری