تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3450635
شناسه : 3450635
تاریخ :
استاندار گیلان: راه توسعه و پیشرفت کشور از مسیر دانش می‌گذرد اقتصاد ایران: لنگرود- استاندار گیلان نخبه پروری و نخبه باوری را چراغ توسعه کشور دانست و گفت: راه توسعه و پیشرفت کشور با تکیه بر توانمندی نخبگان و از مسیر دانش می‌گذرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  اسدالله عباسی ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح همزمان پروژه آبرسانی گیلان در لنگرود، اظهار کرد: دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف به بن بست رسیده و از همین رو به اهانت مقدسات و ارزش‌های دینی روی آورده است.

وی با بیان اینکه قرآن، مقدسات و ولایت فقیه خط قرمز مردم است، افزود: تحرکات ضد اسلامی و توهین مقدسات جامعه استکباری را منفورتر می‌کند.

استاندار گیلان با بیان اینکه گفتار و عمل صادقانه مردم چاشنی کار مدیران باشد، گفت: امانت سنگینی در قبال خون شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی و امامین انقلاب به ما سپرده شده و باید در حفظ آن کوشا باشیم.

عباسی با اشاره به پشتوانه مردمی و الهی انقلاب اسلامی، بیان کرد: مردم ثابت کردند که همیشه و در هر شرایطی پای انقلاب اسلامی و آرمان‌های امامین انقلاب هستند.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف، افزود: موفقیت‌ها و توانمندی‌های انقلاب اسلامی قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

استاندار گیلان با بیان اینکه مدیریت جهادی رمز موفقیت امروز جامعه است، گفت: رفع چالش‌ها و موانع با روحیه جهادی و کار میدانی توأم با برنامه محوری تحقق می‌پذیرد.

عباسی با اشاره به نقش محوری در گره گشایی مسائل و امورات، بیان کرد: مردم محوری اساس کار مسئولان در بخش‌های مختلف باشد این مهم در مسئله کرونا که با مشارکت و همراهی مردم توأم شد نتیجه بخش بود.

وی، نخبه پروری و نخبه باوری را چراغ توسعه کشور دانست و افزود: راه توسعه و پیشرفت کشور با تکیه بر نخبگان و از مسیر دانش می‌گذرد.

استاندار گیلان با بیان اینکه دولت در بخش معیشت و اقتصاد مردم دغدغه مند است، گفت: مردمی کردن اقتصاد از سوی دولت سیزدهم راه برون رفت مشکلات اقتصادی در دراز مدت خواهد بود.

عباسی با اشاره به برخورداری کشور از منابع عظیم در بخش‌های مختلف، بیان کرد: در کنار وجود منابع و ثروت عظیم در کشور مشکلات و چالش‌های اقتصادی و فقر پذیرفتنی نیست.

گفتنی است؛ پروژه تأمین آب شرب روستاهای سیگارود و پلت کله و رینگ آبرسانی شهر لنگرود با اعتبار ۱۱۳ هزار میلیون ریال به بهره برداری رسید.