تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فرهنگ
لینک : econews.ir/5x3449365
شناسه : 3449365
تاریخ :
وزیر علوم: وزارت علوم پیگر ایجاد صندوق پژوهش و فناوری است اقتصاد ایران: سمنان- وزیر علوم تحقیقات و فناوری کابینه سیزدهم گفت: این وزارتخانه پیگیر ایجاد صندوق پژوهش و فناوری برای حمایت از تولید علم و ثروت در کشور است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، محمد علی زلفی گل شامگاه دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان به میزبانی دفتر امام جمعه سمنان ضمن اشاره به اولویت‌های وزارت علوم، تاکید کرد: این وزارتخانه پیگیر ایجاد صندوق پژوهش و فناوری برای حمایت از تولید علم و ثروت در کشور است.

وی با بیان اینکه موضوع امکانات و خوابگاه دانشجویان از دیگر اقداماتی است که وزارتخانه نیز بر آن تاکید دارد، افزود: خوشبختانه در این شاخص اتفاقات بسیار خوبی در استان سمنان رخ داده است.

وزیر علوم با بیان اینکه دانشگاه‌های استان سمنان از بابت اعتبارات و بودجه هم جایگاه خوبی دارند، گفت: چندین طرح مهم دانشگاهی، علمی و به خصوص رفاهی، خوابگاهی در دانشگاه‌های استان طی سال‌های اخیر رقم خورده که نشان از وضعیت خوب دانشگاه‌های استان دارد.

زلفی گل با اشاره به حوادث اخیر، افزود: خوشبختانه مدیریت خوبی در استان سمنان و دانشگاه‌ها شد تا جایی که در دانشگاه‌های این استان طی آشوب‌های اخیر، کمترین میزان مشکلات را شاهد بودیم که جای تقدیر دارد.

گفتنی است، زلفی گل شامگاه گذشته وارد سمنان شد. گفتنی است در خصوص این سفر هیچ اطلاع رسانی از قبل صورت نگرفته بود و حتی برنامه سفر وزیر علوم هم از سوی مسئولان اعلام نشد.