تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : اینستاگرام
لینک : econews.ir/5x3422250
شناسه : 3422250
تاریخ :
امیرعبداللهیان: رژیم صهیونیستی برای بقا دست و پا می زند اقتصاد ایران: وزیر امور خارجه در سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی اعلام کرد: وزارت امور خارجه و قوه قضاییه با جدیت به پیگیری‌ها برای به دست عدالت سپردن قطعی آمران و عاملان جنایت تروریستی فرودگاه بغداد ادامه می‌دهند.

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﺧﺒﺮﮔﺰاری اﻗﺘﺼﺎداﯾﺮان

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه امروز (سه‌شنبه) ۱۳ دی ماه همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی در اینستاگرام نوشت:سه سال پیش در چنین روزی، رئیس جمهور درمانده آمریکا و تیمش، تصمیم گرفتند عملی شنیع و مغایر با قوانین بین‌المللی که خود از بزرگ‌ترین مدعیان دروغین پایبندی به آنها هستند، انجام دهند. 

وی افزود:فرودگاه بغداد را به معراج بزرگمردی تبدیل کردند که نتیجه‌ای نداشت جز رهایی آن مرد و همراهانش از کالبد محدود دنیایی و بیشتر شدن قدرتشان. 

وزیر خارجه خاطرنشان کرد: رژیم اشغالگر قدس در حال دست و پا زدن برای بقاست. 

وی همچنین عنوان کرد: وزارت امور خارجه و قوه قضاییه با جدیت به پیگیری‌ها برای به دست عدالت سپردن قطعی آمران و عاملان جنایت تروریستی فرودگاه بغداد ادامه می‌دهند.

امیرعبداللهیان افزود: از برادر شهیدم که مقام معظم رهبری در مورد ایشان فرمودند عقل آدمی به مقام اخرویش قد نمی‌دهد، می‌خواهم ما را دعا کنند در مسیر یاری انقلاب اسلامی ثابت قدم و قوی‌تر از گذشته باشیم و با ایشان عهد می‌بندیم تمام تلاشمان را در مسیر ایرانی قوی‌تر از همیشه انجام خواهیم داد.

پایان پیام/