تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3420948
شناسه : 3420948
تاریخ :
احتمال محرومیت «رونالدو» از دو بازی ابتدایی در لیگ عربستان! اقتصاد ایران: کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی امشب برای حضور در تیم النصر عربستان به ریاض سفر می‌کند اما احتمالا از دو بازی ابتدایی در این تیم محروم خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، روزنامه الشرق الاوسط به نقل از منابع آگاه در باشگاه النصر عربستان اعلام کرد که کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی ساعت ۲۳ امروز دوشنبه به ریاض پایتخت عربستان می‌رسد و قرار است استقبال بزرگی از او انجام بشود.

مدیران باشگاه النصر عصر روز گذشته مادرید را به مقصد ریاض ترک کردند تا بر استقبالی که قرار است از ستاره جدید خود داشته باشند، نظارت کنند.

جلسات هماهنگی در این ارتباط روز گذشته در ریاض بین باشگاه النصر، مسئولان فرودگاه و طرف‌های مرتبط با مراسم استقبال برگزار شد و حدوداً دو ساعت به طول کشید.

این در حالی است که هنوز مشخص نیست رونالدو دقیقاً چه زمانی می‌تواند برای النصر بازی کند چرا که باشگاه عربستانی منتظر دریافت کارت ITC از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس است.

این کارت نشان می‌دهد که رونالدو می‌تواند برابر تیم‌های الطائی و الشباب در لیگ عربستان بازی کند یا به خاطر محرومیت دو جلسه‌ای در زمان حضورش در تیم منچستریونایتد از سوی کمیته انضباطی اتحادیه انگلیس از این دو بازی محروم خواهد بود.

طبق اعلام الشرق الاوسط، در صورت اجرایی شدن این محرومیت، اولین بازی رونالدو در عربستان روز ۲۱ ژانویه برابر الاتفاق خواهد بود.