تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : بیمه ملت
لینک : econews.ir/5x3377379
شناسه : 3377379
تاریخ :
علیرضا یزدان‌دوست نوزدهمین سالروز تأسیس بیمه ملت را تبریک گفت اقتصاد ایران: علیرضا یزدان‌دوست سرپرست مدیریت عامل شرکت بیمه ملت، در پیامی فرارسیدن نوزدهمین سالروز تاسیس شرکت را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، متن کامل پیام علیرضا یزدان‌دوست به این شرح است:

همکاران ارجمند، شبکه محترم فروش و سهامداران گرامی

امروز دوازدهم آبان‌ماه، نوزدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت، از شرکت‌های معتبر و شناخته شده در صنعت بیمه است که با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های همکاران پرتلاش و شبکه فروش پرتوان، همواره در جهت توسعه و رونق اقتصادی کشور گام برمی‌دارد.

اکنون خدمات با کیفیت شرکت بیمه ملت بر همه بیمه‌شدگان و به خصوص بازنشستگان گرامی کشوری آشکار است و اهدافی که سهامداران محترم و هیئت‌مدیره شرکت برای موفقیت‌های روز افزون در نظر دارند، علاوه بر حفظ توانمندی­‌های موجود، بر تقویت آن­ها و کسب توانایی‌­های بیشتر در ابعاد مختلف تکیه دارد که این مهم با راهکارهای هیئت‌مدیره هماهنگ و آگاه به علم اقتصاد و دانش بیمه، میسر خواهد شد.

 شرکت نام آشنای بیمه ملت به فضل الهی، قدم‌های بزرگی در مسیر پیشبرد امور برداشته و به دستاوردهای ارزشمندی رسیده که از آن جمله می‌توان کسب  سطح یک توانگری مالی، شفاف‌تر شدن صورت‌های مالی، به روز شدن پرداخت خسارت‌ها و تکریم بیمه‌گزاران عزیز اشاره کرد.

بر خود لازم می‌دانم ضمن تبریک و گرامیداشت سالروز تاسیس بیمه ملت از اعضای محترم هیئت مدیره و سهامداران، کارکنان خدوم و زحمتکش، شبکه فروش توانمند و مشتریان وفادار که همراه خانواده بزرگ بیمه ملت هستند، تشکر کرده و امیدوارم بار دیگر همه ذینفعان خود را با رکوردهایی جدید در حوزه بیمه‌گری شگفت زده کنیم و نوید بخش روزهای خوش در ادامه مسیر باشیم.

از خداوند متعال، سعادت، سلامت، دوام و کامیابی شما را خواستارم و با هم پیمان می‌بندیم که مجدانه تمام تلاش‌مان را به کار گیریم تا نام بیمه ملت در آسمان صنعت بیمه کشور خوش بدرخشد.