تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فناوری
لینک : econews.ir/5x3297611
شناسه : 3297611
تاریخ :
تشکیل تیم حقوقی توئیتر برای شکایت از ایلان ماسک اقتصاد ایران: توئیتر چند شرکت حقوقی را استخدام کرده تا از ایلان ماسک به دلیل لغو قرارداد 44 میلیارد دلاری با این شرکت شکایت کند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران  به نقل از یورونیوز، توییتر شرکت حقوقی آمریکایی واچتل، لیپتون و روزن و کاتز را به منظور شکایت از ایلان ماسک استخدام کرده است. این شکایت در پی لغو قرارداد ۴۴ میلیارد دلاری بین ایلان ماسک و این شرکت تنظیم می شود.

ماسک، مدیر اجرایی تسلا، روز جمعه قرارداد خود را فسخ کرد و گفت که توییتر نتوانسته اطلاعاتی در مورد حساب‌های جعلی در این پلتفرم ارائه دهد.پس از آن، برت تیلور، رئیس توییتر، اعلام کرد که از ثروتمندترین مرد جهان شکایت می کنند و اقدامات قانونی را انجام خواهند داد. این شرکت اکنون در حال برنامه ریزی برای طرح دعوی حقوقی اوایل این هفته در دادگاه دلاور است.

این چهار شرکت حقوقی، یکی از مشاوران حقوقی ماسک برای خصوصی کردن تسلا در سال ۲۰۱۸ بودند. البته این طرح با شکست رو به رو شد. ماسک و تسلا هرکدام ۲۰ میلیون دلار جریمه پرداخت کردند و ماسک به عنوان رئیس این شرکت برای حل و فصل ادعاهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا مبنی بر کلاهبرداری از سرمایه گذاران از سمت خود کنار رفت.