تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فرهنگ
لینک : econews.ir/5x3211928
شناسه : 3211928
تاریخ :
فردا و به میزبانی موسسه فرهنگی هنری صبا؛ اولین اکسپوی آثار حجمی هنرمندان افتتاح می شود اقتصاد ایران: موسسه فرهنگی هنری صبا همزمان با افتتاح یک گالری جدید: اولین اکسپوی آثار حجمی هنرمندان را آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،این اکسپو که همزمان با گشایش 《نگارخانه صبا》 افتتاح خواهد شد شامل ۱۴۰ اثر ۳۳ هنرمند در رشته های مختلفی از: مجسمه، زیور آلات، سفال وسرامیک، چرم وچوب، قلم زنی و... در گرایشهای متنوعی از رئال تا انتزاعی و مفهومی وکاربردی است که برای فروش به علاقمندان عرضه خواهد شد.
گفتنی است این نگارخانه، بصورت دائمی به فروش آثار هنری و حمایت از هنرمندان و حرکت در مسیر اقتصاد هنر و بسترسازی برای عمومیت بخشی فرهنگ خرید آثار هنری در جامعه اختصاص خواهد داشت.
مدیر این نگارخانه، میثم رضایی نیا هنرمند جوان ایرانی و دانش آموخته هنر است که بیش از یک دهه سابقه در زمینه مجسمه سازی، حجم و پرفورمنس(هنر اجرا) و تدریس آن به هنرجویان دارد.
اولین اکسپو آثار حجم هنرمندان، پنجشنبه ۹ دی ساعت ۱۶ الی۱۹ با حضور تمامی علاقمندان گشایش می یابد و تا ۳۰ دی ماه همه روزه از ۱۰ الی۱۷ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
نشانی:
تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به طالقانی، جنب فرهنگستان هنر، پلاک ۱۵۵۰ موسسه فرهنگی هنری و نگارخانه صبا مراجعه فرمایند.