تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : جامعه
لینک : econews.ir/5x3207975
شناسه : 3207975
تاریخ :
پیش‌فروش شش محصول سایپا از پنجشنبه اقتصاد ایران: طرح جدید فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه آغاز می‌شود و تا ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۶ دی ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران , لازم به ذکر است فرصت مشارکت در پیش فروش‌های یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا براساس آیین‌نامه‌های ابلاغی دو روز کاری است، اما گروه خودروسازی سایپا برای افزایش رضایت مشتریان و تسهیل جهت مشارکت بیشتر در این طرح‌ها، امکان ثبت‌نام در روز‌های پنجشنبه و جمعه را نیز فراهم کرده است.

در این طرح‌های پیش فروش، گروه خودروسازی سایپا ۶ محصول شاهین. جی، کوییک. اس، کوییک. آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا. اس و وانت ۱۵۱ اس.‌ای با موتور ام.۱۳ را عرضه می‌کند.

متقاضیان خرید این محصولات می‌توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com/ در یکی از روش‌های پیش فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید و یا هر دو روش ثبت نام کنند.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، در روز قرعه کشی، ابتدا منتخبین روش پیش فروش یکساله مشخص می‌شوند و در صورت انتخاب برای این طرح، متقاضی در قرعه کشی پیش فروش مشارکت تولید، شرکت داده نخواهند شد.

برندگان قرعه کشی دو روش پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید ۷۲ ساعت فرصت دارند که نسبت به واریز وجه اقدام کنند.