تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فناوری
لینک : econews.ir/5x3191548
شناسه : 3191548
تاریخ :
پیمان محمدپور کیست و چه تخصصی دارد؟ اقتصاد ایران: پیمان محمدپور در سال 1367 در تهران به دنیا آمد. تحصیلات خود را در رشته برق/الکترونیک ادامه داد و موفق شد در سال 1393 از دانشگاه غیاث‌الدین جمشید کاشانی فارغ‌التحصیل شود. به دلیل علاقه شدید ایشان به حوزه آی تی و کامپیوتر از همان بدو ورود به دانشگاه یادگیری خود را در این زمینه شروع کرد و علاقه چندانی به رشته مهندسی برق نداشت و فقط به دلیل درخواست خانواده در این رشته تحصیل نمود.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران  ، پیمان محمدپور کیست؟! پیمان محمدپور در سال 1367 در تهران به دنیا آمد. تحصیلات خود را در رشته برق/الکترونیک ادامه داد و موفق شد در سال 1393 از دانشگاه غیاث‌الدین جمشید کاشانی فارغ‌التحصیل شود. به دلیل علاقه شدید ایشان به حوزه آی تی و کامپیوتر از همان بدو ورود به دانشگاه یادگیری خود را در این زمینه شروع کرد و علاقه چندانی به رشته مهندسی برق نداشت و فقط به دلیل درخواست خانواده در این رشته تحصیل نمود.

در همان سال‌های ابتدایی تحصیل به دلیل شوق فراوان به حوزه امنیت شبکه وارد این حوزه تخصصی شد و موفق گشت تا در این حیطه به مدارج بالای تخصص برسد سپس دو تیم امنیتی در همان سال‌ها راه‌اندازی کرد که بسیار در بین علاقه‌مندان به این حوزه شناخته شد و در نهایت به دلیل محدودیت‌هایی در این حوزه به اجبار این فعالیت را ترک کرد و سپس وارد تخصص مدیریت سرور شد. به دلیل علاقه‌ای که به سیستم‌عامل لینوکس و برنامه‌های متن‌باز داشت کار خود را در بخش مدیریت و کانفیگ سرور ادامه داد تا نهایتاً 2 سال بعد اولین شرکت خود که خدمات میزبانی وب را ارائه می‌داد راه‌اندازی نمود با گذشت 3 سال فعالیت حرفه‌ای در زمینه میزبانی وب نهایتاً با تغییر آدرس دامنه سایت به modireserver.com هم‌زمان خدمات خود را به این سایت منتقل نمود و در حال حاضر نیز به شرکت‌های بزرگ، خدمات کانفیگ و مدیریت سرور ارائه می‌کند.

بعد از راه‌اندازی شرکت هاستینگ به دلیل عدم آگاهی با تکنیک‌های بازاریابی و سئو ناچار شد بار دیگر آستین خود را بالا زده و به صورت کاملاً خود خوان بدون شرکت در هیچ دوره‌ای در این حوزه نیز به سطح بالایی از توانایی علمی برسد و در حال حاضر ایشان در مجموعه مدیر سرور مشغول برگزاری دوره‌های فوق پیشرفته سئو موسوم به دوره استادی سئو می باشد.

 

پیمان محمدپور کیست؟

متولد بیست و پنجم بهمن‌ماه 1367 – تهران

مهندس الکترونیک

شروع فعالیت حرفه‌ای: 1390

متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ

مدیر و مؤسس وب‌سایت مدیر سرور

برگزار کننده بیش از 50 وبینار تخصصی سئو

برگزار‌کننده بیش از 100 دوره تخصصی سئو و دیجیتال مارکتینگ

مدیر سرور و متخصص امنیت شبکه‌های کامپیوتری

مدرس دوره جامع استادی سئو

مشاور سئو و برندینگ مجموعه گل و گیاه منصوری، دکتر علوی، خانه سفید، دکتر بدیعی، هاستینگ وب دیتا، مجموعه کفسابی سنگ رضایی، کلینیک دندانپزشکی آیریک، تپ تیز، ایتالیک سرویس، گروه مهندسی و صنعتی ثمین، کوروش کمپانی و ...

 

سوابق حرفه‌ای

مدیر و مسئول اسبق شرکت هاستینگ وی پی اس رویال

مدیر اسبق تیم‌های امنیتی سایبرگارد و سکیوریتی ادوایزر

متخصص تبلیغات گوگلی موسوم به گوگل ادوردز

5 سال سابقه حرفه‌ای در زمینه بهینه‌سازی وب‌سایت

تخصص حرفه‌ای در کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس

طراح ui/ux سایت ساز وردپرس

مشاور و مدرس کسب و کارهای اینترنتی

نویسندگی حرفه‌ای در زمینه سئو ودیجیتال مارکتینگ

آشنایی سطح بالا با تکنیک‌های بازاریابی اینترنتی