تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : سیاست
لینک : econews.ir/5x3060704
شناسه : 3060704
تاریخ :
پیام تبریک رئیس ستاد همبستگی ملّت ایران به آیت الله رئیسی اقتصاد ایران: دکتر علی وقف چی رئیس ستاد همبستگی ملت ایران در پیامی حماسه حضور مردم در انتخابات و پیروزی آیت الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، دکتر علی وقف چی در این پیام به نیابت از شورای راهبردی ستاد مردمی همبستگی ملت ایران (هما ) آورده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و ادب واحترام محضر مردم شریف ایران اسلامی

امروز باید در مقابل این همه شکوه و عظمت مردم همیشه در صحنه انقلاب سر تعظیم فرود آورد و بر هوشیاری یکایک مردمان ایران زمین آفرین گفت.

 یقیناً پیروز اصلی این انتخابات سرنوشت ساز؛ مردم ، رهبری ، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است. باوجود عقب ماندگی  و مشکلات عدیده اقتصادی و معیشتی و تلخ کامی ها و تهدیدها و تحریم های دشمن ، امروز کام مردم شیرین شد و انشالله با تشکیل دولت مردمی و با اتکاء به تواناییها و سرمایه های داخلی و مدیریت جهادی، کارآمد، فساد ستیز و عدالت محور حضرت آیت اللّه دکتر سید ابراهیم رئیسی این امر محقق خواهد شد.

 اینجانب به نمایندگی از طرف شورای محترم راهبردی ،مشاورین محترم ،رؤسای محترم  ستادها وکمیته های مرکزی و سراسر کشور ضمن تبریک و تهنیت به رهبر معظم انقلاب و مردم ایران اسلامی و بویژه تبریک به دکتر سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور منتخب مردم ایران و تشکر از همه کسانی که در تحقق این امر مهم و مبارک تلاش کردند و همه علاقمندان به توسعه و پیشرفت و عدالت را برای یاری به این دولت فرا میخوانم و ازهمه ستادها و فعالان آنها در خواست میکنم  همه تلاششان را برای موفقیت " دولت مردمی ، ایران قوی" معطوف دارند."

دکتر علی وقف چی
رئیس ستاد مردمی همبستگی ملّت ایران(هما)