تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : صفحات
لینک : econews.ir/5x3053744
شناسه : 3053744
تاریخ :
به مناسبت دهه کرامت؛ از ۴ اثر فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت رونمایی شد اقتصاد ایران: گیلان_به مناسبت دهه کرامت از ۴ اثر فرهنگی توسط سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،در جلسه ای که با حضور جمعی از هنرمندان در سالن جلسات شهرداری رشت برگزار شد، از ۴ اثر فرهنگی شهرداری رشت رونمایی شد.

 بابک رمضانی رئیس هیات مدیره سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در این جلسه به ضرورت تولید و انتشار آثار فرهنگی و آموزشی با استفاده از ظرفیت موجود تاکید و عنوان کرد: هیات مدیره سازمان از چنین آثار فرهنگی و آموزشی حمایت و استقبال خواهد کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت در این جلسه همچنین با اشاره به تقویت برنامه های فرهنگی خواستار تعامل و هم افزایی بیشتر با هنرمندان و شهروندان در راستای برنامه های فرهنگی شد.

یاسر محجوب رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با اشاره به شبیخون های فرهنگی از سوی دشمنان برای جامعه هدف سنین پایه عنوان داشت: در این خصوص در قدم اول با مشارکت موسسه سراج دو اپلیکیشن میوه ها و حیوانات بصورت سرگرمی و آموزشی برای نونهالان طراحی شد.

وی افزود: در این اپلیکیشن نونهالان می‌توانند به صورت آهنگین با میوه‌ها و حیوانات آشنایی پیدا کنند و همچنین در آینده نیز در حوزه آموزش شهروندی و فرهنگ سازی اپلیکیشن های جدید تولید خواهد شد.

در ادامه جلسه نیز جمعی از هنرمندان به ارائه دیدگاه و نظرات خود پرداختند.

در این جلسه از دو اپلیکیشن پوستری از کارگاه پوستر "مهر رضوی دو" و نماهنگ زیارت ماه نیز به مناسبت دهه کرامت رونمایی شد.