تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فرهنگ
لینک : econews.ir/5x2920706
شناسه : 2920706
تاریخ :
نوستالژی بازی ستارگان موسیقی پاپ دهه ۱۳۶۰ اقتصاد ایران: قاسم افشار و حمید غلامعلی پس از سال‌ها دوری از صحنه، به جشنواره موسیقی فجر آمدند و اجرایشان را به صحنه بردند.
به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران، آخرین روز از سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، روز گذشته دوشنبه چهارم اسفند 1399 برگزار شد. یکی از اجراهای روز گذشته با حضور دو نفر از ستارگان موسیقی پاپ در دهه 1360 همراه بود. قاسم افشار و حمید غلامعلی به همراه گروهی با عنوان «ترانه باران» به صحنه آمدند.

غلامعلی در ابتدای این اجرا گفت: دفعه قبلی که روی این صحنه بودم، هنوز موهایم مشکی بود. خوشحالم که با وجود همه این مشکلات این اتفاق رخ داده و می‌توانیم در خدمت شما باشیم.

این اجرا که پیش‌تر در تالار وحدت ضبط شده بود، از ساعت 21 و 30 دقیقه از طریق سایت‌های تیوال و سایت جشنواره پخش شد.

حمید غلامعلی در بخش نخست این اجرا، آهنگ‌هایی را اجرا و سپس قاسم افشار با آمدن روی صحنه او را همراهی کرد تا آهنگ‌هایی را به صورت دوصدایی بخوانند. در ادامه هم قاسم افشار چند آهنگ را با صدای خودش خواند.

«وسعت سبز»، «نبض»، «غریبانه»، «آنچه گذشت»، «سنگ قبر آرزو»، «وقف پرنده‌ها»، «آرامش»، «دل نگرون» و «جوونی» آهنگ‌هایی بودند که در این کنسرت با صدای حمید غلامعلی و قاسم افشار اجرا شدند.

سرپرست: محمدرضا چراغعلی/ تنظیم‌کننده: پیروز کوچکی/ خوانندگان: حمید غلامعلی و قاسم افشار/ نوازندگان ویلن: دانیال جورابچی، حسن اکبریان، مهدیه رضازاده/ نوازنده پیانو : پیروز کوچکی/ نوازنده کیبورد: پانیذ کوچکی/ درام: سروش عمومی/ پرکاشن: علیرضا میرآقا/ گیتار اسپانیایی: محمدرضا گلشنی، گیتار الکتریک: آرش احمدی/ ویُلن؛ امین غفاری، هومان ابراهیمی، سعید حاجی‌شریف، مهسا بنکدار، مهسا خمان، بهاره آقابیگ، نازیک مؤمنی، سوگل فتاحی، غزاله نیک‌پی، سمیه محمدیان، نیلوفر سلطان‌ویسی، هاله دوستی/ و مسئول صدا: هومن موسوی اعضای این ارکستر را در این کنسرت تشکیل می‌دادند.