تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فرهنگ
لینک : econews.ir/5x2478331
شناسه : 2478331
تاریخ :
انتشار آلبوم بداهه‌نوازی پیانو اقتصاد ایران: آلبوم موسیقی «مهر و ناز» بر اساس بداهه‌نوازی پیانو بردیا صدرنوری ـ نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی ـ دسترس مخاطبان قرار گرفت.

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﺧﺒﺮﮔﺰاری اﻗﺘﺼﺎداﯾﺮان

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «رادنواندیش»، آلبوم موسیقی «مهر و ناز» بر اساس بداهه‌نوازی پیانو بردیا صدرنوری نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی در قالب پنج آهنگ با نام های «مهر»، «ناز»، «بامداد»، «نیمروز» و «شامگاه» منتشر شد.

این آلبوم توسط مرکز نشر و پخش جوان توزیع و از هفدهم اسفند در مراکز فروش محصولات فرهنگی به علاقه‌مندان عرضه می‌شود. همچنین دانلود اینترنتی و فروش دیجیتالی اثر امکان پذیر است.

بردیا صدرنوری فراگیری پیانو را از ۱۰ سالگی با سبک کلاسیک، نزد فهیم ممتازی آغاز کرد. او بعدها به سبک نوازندگی موسیقی ایرانی روی آورد و در این راه از آموزش‌های کیومرث پارسای بهره برد. او از سال ۶۶ تاکنون کنسرت‌های متعددی را به صورت تک‌نوازی، گروه‌نوازی و هم‌نوازی در همکاری با گروه‌های موسیقی «خنیا» به سرپرستی پری ملکی، ارکستر «مهر» به سرپرستی  ناصر ایزدی و گروه «سیمرغ» به سرپرستی افشین قرشی اجرا کرده است. او همچنین سرپرستی گروه موسیقی «مهرآور» را نیز برعهده دارد.

کتاب «طرح جامع موسیقی کشور» و آلبوم‌های موسیقی «زندگی جاریست»، «آوای زندگی» و «خاطره‌ها»، «نیایش»، «عاشقانه در باران» از جمله آثاری است که تاکنون از صدرنوری منتشر شده است. این هنرمند همچنین در آلبوم موسیقی «بهانه‌ی تو» به آهنگسازی ناصر ایزدی به همنوازی پیانو با آواز مهدی فلاح پرداخته است. ضمن اینکه مدیریت جشنواره و جایزه موسیقی استاد همایون خرّم ( نوای خرم ) از جمله فعالیت‌های او طی سال‌های اخیر بوده است.