تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : جامعه
لینک : econews.ir/5x2184355
شناسه : 2184355
تاریخ :
از فستیوال های بیخ گوشتان چیزی می دانید؟ اقتصاد ایران: یکی از مهمترین اتفاقاتی که همه ساله در کشورهای دنیا رخ می دهد ، فستیوال های مختلف می باشد. تور آنتالیا نیز همیشه بهانه ای برای شرکت در این فستیوال ها است .

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﺧﺒﺮﮔﺰاری اﻗﺘﺼﺎداﯾﺮان

یکی از مهمترین اتفاقاتی که همه ساله در کشورهای دنیا رخ می دهد ، فستیوال های مختلف می باشد. تور آنتالیا نیز همیشه بهانه ای برای شرکت در این فستیوال ها است .
 در کشورهای اروپایی فستیوال های معروفی برگزار می شود ، کمتر کسی است که مایل به شرکت در آن نباشد. ولی مسافرت به کشورهای قاره آمریکا یا اروپا هزینه های زیادی دارد در حالی که می توان زیباترین فستیوال ها را در آنتالیا که بسیار به ما نزدیک است  تجربه کنیم.  

آنتالیا مفتخر است که میزبان بسیاری از رویداد های بین المللی در طول سال است.  جشنواره های هنری آنتالیا همیشه آن را به یک مقصد گردشگری تبدیل می کند که امکانات بی پایان را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد.  بیشتر شرکت کنندگان در این جشن ها بازدید کننده خارجی هستند.  

فستیوال ها نمایشی از فرهنگ و آداب و رسوم یک ملت است . ترکیه از فرهنگ غنی برخوردار بوده و همچنین توانسته بسیاری از آداب و رسوم سنتی و باستانی خود را حفظ کند.

شما با شرکت در تور آنتالیا  مخصوصا در فصل تابستان علاوه بر اینکه از نقاط و جاذبه های دیدنی آنتالیا دیدن می کنید ، این فرصت را دارید که با شرکت فستیوال ها به فرهنگ و آداب و رسوم مردم آنتالیا پی ببرید . قیمت تور آنتالیا بسیار ارزان بوده و برای مردم ایران بسیار مقرون به صرفه است .

چرا فستیوال های آنتالیا ؟

هر سال در آنتالیا کنگره های ملی و بین المللی ، جشنواره های قابل توجه فرهنگی و هنری ، رویدادهای ورزشی ، نمایشگاه ها و تظاهرات برگزار می شود . در این مقاله سعی می کنیم تعدادی از آنها را بررسی کنیم .

یکی از مهمترین رویداد های این شهر می باشد که  همه ساله در منطقه آسپندوس آنتالیا رخ می دهد . هر ساله هنرمندان برجسته اپرا و باله از سراسر جهان ، و همچنین تعداد زیادی از شرکت کنندگان ، که 70 درصد از آنها از خارج از کشور می باشند ، برای شرکت کردن در این فستیوال به آنتالیا می آیند .

در سال 2003 ، روزنامه مستقل انگلیس به آن پنجمین رتبه را در بین ده فستیوال معتبر دنیا از آن نوع داد.  یکی از دلایل محبوبیت آن مکان بی نظیری است. این فستیوال در یکی از آمفی تئاتر باستانی به جا مانده از رومیان باستان اجرا می شود.  همین امر موجب شده این رویداد طرفداران زیادی داشته باشد .

چرا به مکان هایی بهتر از فستیوال نرویم؟

با شرکت در این فستیوال با یک تیر دو نشان زده اید ،  اولا اینکه به تماشای  یکی از زیباترین اپرا های دنیا رفته اید دوما به یک مکان تاریخی بسیار زیبا وارد شده اید که شما را به عهد باستان می برد.  

تازه این پایان ماجرا نیست ، در جریان این رویداد می توانید از انواع غذا ها ، نوشیدنی ها و همچنین غرفه های صنایع دستی که در حاشیه این فستیوال  برپا هستند نیز استفاده کنید .

جشنواره مجسمه های ماسه ای آنتالیا از هر ساله از  تاریخ 01 مه تا 15 نوامبر  در آنتالیا ترکیه برگزار می شود. جشنواره مجسمه های ماسه ای آنتالیا یک نمایشگاه بزرگ با مجسمه های ماسه ای است که توسط Global Design Art Works ساخته شده است. جشنواره بین المللی مجسمه های ماسه ای آنتالیا به دلیل بزرگی مجسمه های آن و مساحتی که این نمایشگاه  اشغال می کنند ، یکی از بزرگترین فستیوال مجسمه های شنی در جهان به حساب می آید .

چه کسانی می توانند در فستیوال مجسمه های شنی شرکت کنند؟

جشنواره های مجسمه های ماسه ای صرف نظر از سن ، جنسیت یا شغل  ، همه را شگفت زده و محسور خود می کند.  کسانی که با مجسمه های ماسه ای روبرو می شوند ، هم از نظر مقیاس عالی مجسمه ها و هم از جزئیات پیچیده و مهارت هنری که در هر یک از آنها دیده می شود ، به وجد می آیند.

پیشنهاد می کنیم با تور آنتالیا که دارای قیمت مناسبی هم می باشد در این فستیوال بی نظیر شرکت کنید و به خود و خانواده شانس یک خاطره فراموش نشدنی را بدهید .

 

 

جشنواره فیلم پرتقال طلایی آنتالیا مهمترین جشنواره ملی فیلم در ترکیه است.  این جشنواره گزیده ای از فیلم های بلند از آسیا ، اروپا و خاورمیانه می باشد.  از سال 2009 ، این رویداد که در ماه های پاییز در فرهنگسرای آنتالیا  برگزار می شود ، تنها توسط بنیاد فرهنگ و هنر آنتالیا برگزار شده است و یک بخش بین المللی را نیز در داخل خود گنجانده است .
در این فستیوال جوایزی به فیلم های برتر، کارگردان برتر، بهترین فیلمنامه و مقام های از این قبیل داده می شود.
اگر تاکنون به ترکیه سفر نکردید پیشنهاد می کنیم با شرکت در تور آنتالیای گشت نوید یک خاطره به یاد ماندنی را تجربه کنید.

گشت نوید: 22332753

https://gashtenavid.com