دستگاه قضا مشکل تامین برق شرکت پتروشیمی پارس کیمیا کلر را حل کرد

اقتصاد ایران: معاون رئیس کل دادگستری خوزستان در نظارت بر عملکرد ستاد پیگیری و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان از رفع مشکل تامین برق شرکت پتروشیمی پارس کیمیا و بازگشت آن به چرخه تولید از طریق این ستاد خبر داد

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، معاون رئیس کل دادگستری خوزستان در نظارت بر عملکرد ستاد پیگیری و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان از رفع مشکل تامین برق شرکت پتروشیمی پارس کیمیا و بازگشت آن به چرخه تولید از طریق این ستاد خبر داد.

عبدالعباس زبیدی‌نیا گفت: شرکت پتروشیمی پارس کیمیا که یکی از شرکت‌های بزرگ در تامین کلر در منطقه جنوب کشور است، به علت نوسان برق و عدم تامین برق کافی در تابستان با مشکلاتی روبرو بود و به مدت یک هفته نیز به صورت نیمه‌تعطیل درآمده بود که با طرح موضوع در این ستاد، مشکل مذکور مرتفع شد.

وی با اشاره به اهمیت حمایت از واحدهای تولیدی استان و اشتغال، ادامه داد: استان خوزستان باتوجه به شرایط جغرافیایی خاصی که دارد همه ساله در تابستان با کمبود برق روبروست و انتظار می‌رود با مدیریت صحیح توزیع آن در استان، شاهد کمترین خسارت به مردم، خدمت‌رسانی عمومی و واحدهای صنعتی و تولیدی باشیم. همچنین از واحدهای تولیدی انتظار داریم تا با تجهیز امکانات خود، بخشی از برق مورد نیاز خود را تامین کنند تا در مواقع اضطراری دچار مشکلات اساسی نشوند.

زبیدی‌نیا تصریح کرد: به محض اطلاع از این موضوع، به قید فوریت در جلسه ستاد پیگیری و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان طرح و با دعوت از مدیران شرکت‌های ذی‌ربط، تصمیمات مقتضی جهت رفع مشکل تامین برق شرکت پتروشیمی پارس کیمیا اتخاذ و فعالیت این شرکت از سر گرفته شد.
مدیرعامل شرکت پارس کیمیا کلر نیز با قدردانی از عملکرد ستاد اقتصاد مقاومتی در این خصوص گفت: باتوجه به کمبود برق در استان و سهمیه‌بندی آن، شرکت با کمبود و نوسان برق روبرو شد که این نوسانات خساراتی را نیز برای برخی تجهیزات به دنبال داشت.

قلی‌زاده افزود: با ارسال درخواست به ستاد پیگیری و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان و طرح موضوع در این ستاد با حضور مسئولین شرکت توزیع نیروی برق استان و باتوجه به نزدیک شدن به پایان مدت محدودیت مصرف برق، مشکل تامین برق شرکت مرتفع و با تامین قطعات مورد نیاز، خطوط تولید که به مدت یک هفته تعطیل بود، مجدداً راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: شرکت پتروشیمی پارس کیمیا با 390 نفر نیروی انسانی، تامین کلر استان‌های خوزستان، فارس و هرمزگان را به‌عهده دارد.

قلی‌زاده گفت: امیدواریم سال آینده سهمیه‌بندی برق به صورتی نباشد که موجب تعطیلی واحدهای تولیدی استان شود.

دبیرخانه ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دادگستری‌ استان خوزستان واقع در مجتمع قضایی باهنر با ارتباط مستمر با فعالان بخش خصوصی و کسب اطلاع از موانع و مشکلات‌ آن‌ها و نیز دریافت تقاضای حقوقی و قضایی این واحدها، مساعدت در رفع موانع حقوقی و قضایی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران مشروع را به عنوان مهم‌ترین هدف این دبیرخانه، در دستور کار خود قرار داده است و آماده دریافت هرگونه درخواست از سوی متقاضیان در این زمینه می‌باشد.
پایان پیام/

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ