الهامی: برد امروز از 2 جام برای من شیرین‌تر بود

اقتصاد ایران: سرمربی مس رفسنجان گفت: امروز محکوم به برد بردیم، بازی را خیلی خوب شروع کردیم و زود هم به گل رسیدیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ساکت الهامی در نشست خبری پس از کسب اولین برد در لیگ بیست و سوم، اظهار داشت: بار قبلی شرایط ما با الان متفاوت بود. قول دادم تیم را با هم درست کنیم. در این مدت هم همه دست به دست هم دادند. ان‌‌شاالله بتوانم جبران کنم. شرایط این تیم همیشه به گونه‌ای بوده که همین وضعیت را داشته است.

وی افزود: دست تک تک بچه‌ها را می‌بوسم. خیلی خوب بازی کردند. به گروه داوری خسته نباشید می‌گویم. بی دلیل نیست که خیلی ها اعتقاد دارند وحید کاظمی یکی از بهترین داوران ایران است. خودش و گروهش نقصی نداشتند. امروز محکوم به برد بردیم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و زود هم به گل رسیدیم. طبیعی بود که استرس نبردن و گل نخوردن در وجود بچه ها بود. آلومینیوم حدود 10 دقیقه بازی را در دست گرفت. از دقیقه 35 به بعد بازی متعادل شد. با شروع نیمه دوم ما برتر بودیم اما حریف ما را وادار به عقب نشینی کرد. موقعیت هایی هم روی ضربات ایستگاهی به دست آوردند.

سرمربی مس رفسنجان گفت: ولی موقعیتی که برای ما خطرناک باشد و نوشی صفیانی واکنش خیلی خوبی داشته باشد، نبود. ضربات ایستگاهی و کرنر بود. نوع فوتبال آن ها بازی مستقیم بود. تعویض هایشان هم برای این بود که آوراژ قدی را بالا ببرند. بازیکنان ما هم فوق العاده بازی کردند. برد 2 بر صفر مقابل آلومینیوم کار سختی است. به مجتبی حسینی تبریک می گویم. تیم خیلی خوبی ساخته و برای نباختن فوق العاده است.

وی در مورد اینکه یکی از دلایل برد امروز مس رفسنجان سکوهای خالی بود و این تیم به آرامش نیاز داشت، عنوان کرد: واقعا دوست داشتم امروز هواداران در استادیوم باشند. مشخص شد اتفاقاتی از سوی عده ای حتی برای شماره گذاری و نشستن، افتاد. چون تیم برده دوست ندارم در این موارد حرف بزنم. در فرصت مناسب صحبت های زیادی دارم. هواداران واقعی ما هرچه بگویند به دیده منت می پذیرم ولی عده ای سم پاشی می کنند تا اتفاقاتی در این تیم بیفتد. بحث غرور و ریا نیست. این برد برای من از دو جام شیرین تر بود. خدا جایی به من مدد داد که احتیاج داشتم.

الهامی گفت: درست است تیم‌های من 6-5 هفته زمان می‌خواهند تا جا بیفتند اما امروز نه من بلکه بازیکنانم خیلی تحت فشار بودند. امروز معرفت، مردانگی و شرف را برایم معنی کردند. نشان دادند از خودگذشتگی یعنی چه و از آن‌ها تشکر می‌کنم. شرایط اسکان ما واقعا سخت است ولی قرار است با توجه به تعطیلی لیگ شروع تمرینات در رفسنجان باشد. اگر شرایط مهیا باشد. اگر زمین شماره یک ما و هتل آماده شوند، خیلی امکانات برای ما مهیا می‌شود. تعطیلی لیگ الان در این فرصت بهتر است تا برویم 7-6 بازی کنیم و شرایط تیم‌های دیگر مهیا نباشد.

 الهامی گفت: درست است تیم‌های من 6-5 هفته زمان می‌خواهند تا جا بیفتند اما امروز نه من بلکه بازیکنانم خیلی تحت فشار بودند. امروز معرفت، مردانگی و شرف را برایم معنی کردند. نشان دادند از خودگذشتگی یعنی چه و از آن‌ها تشکر می‌کنم. شرایط اسکان ما واقعا سخت است ولی قرار است با توجه به تعطیلی لیگ شروع تمرینات در رفسنجان باشد. اگر شرایط مهیا باشد. اگر زمین شماره یک ما و هتل آماده شوند، خیلی امکانات برای ما مهیا می‌شود. تعطیلی لیگ الان در این فرصت بهتر است تا برویم 7-6 بازی کنیم و شرایط تیم‌های دیگر مهیا نباشد. تنها تیمی هستیم که با تیم ملی امید همکاری کردیم. از 2 بازیکن‌مان استفاده نکردیم. هیچ منتی نداریم. افتخار ماست ولی نباید تیم‌ها ضرر کنند. امروز خدابنده لو و نصیری خیلی به کار ما می‌آمدند. نبودشان تاثیرگذار بود ولی بچه‌ها جایشان را پر کردند. تعطیلی برای تیم ما که روال رو به جلویی دارد بهتر بود.

سرمربی مس رفسنجان در مورد عملکرد داود نوشی صوفیانی و همچنین وضعیت شیمبا، اظهار داشت: از او ممنون هستم و حقش بود بازی کند. با شیمبا صحبت کردیم. او بازیکن با شخصیتی است و به تیم کمک می‌کند. امروز شهباززاده فوق العاده بود. شیمبا هم می‌تواند اضافه شود اما هنوز صددرصد نشده است. در ریز کار نیستم که ببینم بلیتش اوکی شده یا نه ولی می‌دانم قرار است در همین روزها بیاید.

ادامه دارد...

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ