خرید کتاب های کنکور تجربی

اقتصاد ایران: در ادامه با معرفی کتاب‌فروشی اینترنتی های بوک برای تهیه معتبرترین کتب درسی با ما همراه باشید.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، دانش‌آموزان با نزدیک شدن به مقطع دبیرستان، سعی می‌کنند شروع به مطالعه کتاب‌های کنکور کنند و خود را برای این آزمون آینده‌ساز آماده سازند. کتاب‌های کنکور متنوعی از انتشارات مختلف در کتاب‌فروشی‌ها وجود دارد که علی‌رغم اینکه دانش‌آموزان در خرید یا مطالعه آن‌ها به مشکل برمی‌خورند؛ ولی همواره در پی یافتن بهترین منابع کنکور تجربی هستند.

آن‌ها به دنبال یک مرکز خرید معتبر برای تهیه کتاب‌های کنکور هستند؛ زیرا علاوه بر مهم بودن این امر در آینده آن‌ها، دیگر هنگام مطالعه به مشکل برنخواهند خورد. در ادامه جهت معرفی کتاب‌فروشی اینترنتی‌های بوک برای تهیه معتبرترین کتب درسی با ما همراه باشید.

فواید استفاده از کتب درسی های بوک

فواید استفاده از بانک کتاب‌های بوک به قدری زیاد است که هرساله تعداد بی‌شماری از داوطلبان کنکور و دانش‌آموزان به عنوان ابزار کمک آموزشی و بهترین منابع کنکور تجربی از آن‌ها استفاده می‌کنند. این کتاب‌ها ریز و درشت مطالب درسی را بررسی و توضیح داده و به همین دلیل در جایگاه ویژه‌ای قرار دارند. در ادامه به بررسی مزایای استفاده و خرید کتاب کمک درسی های بوک خواهیم پرداخت.

مقرون به صرفه بودن

چنانچه دانش‌آموزی هنگام مطالعه کتاب درسی به مبحث نامفهومی برخورد که توانایی هضم آن مطالب را نداشت، ناچار است یا از طریق شرکت در کلاس‌های خصوصی مشکل خود را رفع کرده یا از کتاب‌های کمک آموزشی استفاده کند.

از میان این دو مسیر، هزینه کتاب کمک آموزشی نسبت به معلم خصوصی یا کلاس جبرانی بسیار به صرفه‌تر خواهد بود. به همین دلیل یکی از مزایای استفاده از این کتاب‌ها، جلوگیری از خرج‌های اضافی است.

آموزش با کیفیت بالا

این کتاب‌ها توسط اساتید درس مربوطه، با کیفیت خیلی بالا تدوین شده و فرصت طلایی برای دانش‌آموزان ایجاد می‌کند که به رفع ضعف‌های آموزشی و درسی خود بپردازند.

تشابه بسیار به مطالب کتاب درسی

یکی از مزایای بسیار مهم کتاب‌های کمک آموزشی، نزدیک بودن مطالب آن به مطالب کتب درسی است. دانش‌آموزان از طریق خرید کتاب کنکوری می‌توانند آگاهی و تسلط خود را نسبت به مطالب کتاب افزایش دهند و پیشرفت چشم‌گیری در این زمینه داشته باشند.

برخورداری از سطح‌بندی مناسب

وجود مطالب سطح‌بندی شده یکی از آیتم‌های مهم کتاب‌های کمک آموزشی است که متأسفانه در همه کتاب‌ها رعایت نشده است. یک کتاب کمک آموزشی باید از ویژگی‌های سطح‌بندی در مطالب و سوالات استاندارد برخوردار بوده تا به مرور زمان باعث افزایش سطح درسی دانش‌آموز شود.

زبان ساده

در بسیاری مواقع دانش‌آموزان از اینکه مطالب کتاب کمک آموزشی، به زبان ساده و شیوا بیان نشده است، گله‌مندند؛ زیرا در این حالت نمی‌توانند موفق به یادگیری مطالب شده و نا امید می‌شوند. در نتیجه یکی از فواید استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی، یادگیری آسان مطالبی است که دانش‌آموز در آن ضعف دارد.

ارسال رایگان

این مجموعه جهت رفاه حال دانش‌آموزان عزیز، کلیه کتاب‌ها را به صورت رایگان و در کم‌ترین زمان ممکن ارسال کرده که یکی از مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی‌های بوک محسوب می‌شود.

تخفیف بالا و دائمی

در صورت خرید پی در پی از مجموعه بی نظیرهای بوک، می‌توانید از تخفیفات ویژه و دائمی آن بهره‌مند شوید. های بوک برای دانش‌آموزان فعال و کوشا که دائماً از محصولات و انتشارات جدید استقبال می‌کنند، تخفیف همیشگی در نظر گرفته است.

جدیدترین کتاب‌ها

های بوک بهترین منابع کنکور تجربی را طبق آخرین تغییرات کتاب درسی ارائه کرده و حساسیت زیادی نسبت به این موضوع دارد؛ بنابراین دانش‌آموزان می‌توانند با خیال راحت و همچنین اطمینان از به‌روز بودن کتاب‌ها، از این مجموعه محصولات موردنظر خود را خریداری کنند.

منابع کنکور تجربی

علوم تجربی یکی از پرمتقاضی‌ترین گروه‌های آموزشی کنکور است که در آن افراد زیادی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. برای موفقیت در این راه و رسیدن به آرزوی همیشگی دانش‌آموزان رشته تجربی، یعنی پزشکی، باید حتماً از بهترین منابع و کتاب‌های کمک آموزشی در کنار برنامه‌ریزی کنکور استفاده کنید. برخی از بهترین منابع کنکور تجربی عبارت‌اند از:

آی کیو زیست جامع گاج

کتاب آی کیو زیست جامع گاج، یک کتاب به همراه درج مطالب تکمیلی و خلاصه مطالب درون جداول و نمودارهاست. این کتاب به دلیل پوشش مثال‌های تستی سبب افزایش راندمان یادگیری شده و ضریب خطاهای علمی و املایی بسیار پایینی دارد. دانش‌آموزان کنکوری می‌توانند با تهیه این کتاب، بر مطالب درسی مسلط شوند.

خرید کتاب های کنکور تجربی

شیمی جامع خیلی سبز

این کتاب که در جهت آماده‌سازی دانش‌آموزان پایه دوازدهم برای کنکور تألیف شده، شامل درسنامه و تست‌های مربوط به مطالب کتاب است و در دو جلد به چاپ رسیده که جلد اول شامل درسنامه و سوالات بوده و جلد دوم پاسخ‌های تشریحی و نکات کنکوری را دربر می‌گیرد.

لازم به ذکر است که در قسمت آخر جلد نخست، بخشی به نام ضمیمه وجود دارد که مطالب حفظی سه پایه را به صورت عنصرشناسی، ماده‌شناسی، فرمول شناسی، نمودار شناسی و مقایسه، مرور و بررسی می‌کند.

ریاضی تجربی خیلی سبز

این کتاب یکی از بهترین منابع کنکور تجربی و قدرتمندترین کتاب ریاضی جهت آمادگی برای کنکور است که در دو جلد به چاپ رسیده است. جلد اول شامل درسنامه‌ها، تست‌ها و پاسخنامه کلیدی بوده و جلد دوم شامل پاسخ تشریحی و نکته به نکته تست‌هاست. ویژگی‌های مهم این محصول عبارت‌اند از:

روند مناسب تست‌های درسنامه

ترتیب ساده به سخت تست‌ها

پاسخ تشریحی و کامل

صفحه‌آرایی فشرده

خرید کتاب های کنکور تجربی

های بوک

های بوک به عنوان یکی از بهترین سایت‌های خرید کتاب با بیش از یک دهه تجربه، دانش‌آموزان و دانش‌دوستان را با پایبندی به سه اصل ارسال سریع، تخفیف حداکثری و همیشگی و آخرین ویرایش کتاب‌ها در رسیدن به موفقیت یاری می‌کند.

اگر شما هم قصد دارید که از کتاب‌های مختلف و بی نظیر این مجموعه و همچنین بهترین منابع کنکور تجربی دیدن کنید، به سایت‌های بوک مراجعه کنید و پس از جستجو کتاب موردنظر، خرید خود را نهایی کنید.

منابع معتبر کنکور تجربی

با توجه به رقابت بسیار بالا بین دانش‌آموزان و متقاضیان کنکور سراسری تجربی، بهتر است از کتاب‌های معتبر، همراه با درسنامه‌های جامع و کامل استفاده کنید و مطالب نامفهوم و گنگ را یاد بگیرید. کتاب‌های خیلی سبز یکی از بهترین مکمل‌های کتاب درسی هستند که با مراجعه به سایت‌های بوک می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن‌ها را خریداری کنید.

در این مقاله سعی بر آن بود که جهت موفقیت دانش‌آموزان و یاری رساندن به آن‌ها در زمینه تهیه کتاب از یک مکان معتبر، فروشگاه اینترنتی‌های بوک را معرفی و بهترین منابع کنکور تجربی آن را بررسی کنیم تا در صورت نیاز از این مطالب بهره بگیرید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ