اطلس شعب اخذ رأی در استان سمنان تدوین می‌شود

اقتصاد ایران: سمنان- رئیس ستاد انتخابات استان سمنان با بیان اینکه تهیه و تدوین اطلس شعب اخذ رأی یکی از ضروریات است، گفت: راه اندازی هیئأت اندیشه‌ورز سیاسی در استان دنبال شود.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد ریواده عصر چهارشنبه در حاشیه نشست ستاد انتخابات استان سمنان به میزبانی استانداری در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اسفند سال جاری، از ۲۵ فرآیند برگزاری انتخابات، ۲۱ فرآیند به صورت تمام الکترونیکی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حفاظت و حراست از انتخابات و صندوق‌های رأی و امانت مردم به عنوان حق‌الناس، وظیفه اصلی ما در ستاد انتخابات استان است، افزود: دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفند سال ۱۴۰۲ برگزارمی شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه عملیاتی کردن راهبردهای چهار گانه مورد تاکید مقام معظم رهبری، از وظایف ما در ستاد است، تاکید کرد: ما به عنوان اعضای ستاد انتخابات، باید مهارت اجرای قانون را در حوزه انتخابات داشته باشیم و قانون انتخابات باید دقیقاً اجرایی شود.‌

ریواده با اشاره به اینکه راه اندازی هیئات اندیشه‌ورز سیاسی برای عملیاتی کردن راهبرد افزایش مشارکت سیاسی در استان، اقدامی مبتکرانه و ابداعی ارزشمند است، ابراز کرد: بانک اطلاعات کامل در سامانه جامع انتخابات وجود دارد که قابلیت تحلیل داشته و می‌توان از این ظرفیت مناسب برای پیشبرد بهتر امور و تأثیر مطلوب در سیاست‌های ستاد انتخابات استان، استفاده کرد.

وی با بیان اینکه تهیه و تدوین اطلس شعب اخذ رأی در استان سمنان یکی از ضروریات است که می‌توان از ظرفیت سامانه جامع انتخابات برای تحقق این مهم استفاده کرد، گفت: پیوست رسانه‌ای انتخابات برای شعب اخذ رأی توسط کمیته اطلاع رسانی تهیه و تدوین شود.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان بیان کرد: ظرفیت نیروی انسانی بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف از جمله فناوری اطلاعات استان وجود دارد که بر اساس ماده ۱۱ قانون انتخابات می‌توان برای اجرای هرچه بهتر انتخابات از آن بهره برد.

ریواده با بیان اینکه بانک جامع اطلاعاتی توسط کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان در خصوص تجهیزات و امکانات لازم برای شعب اخذ رأی و اقدامات پیرامون ستاد انتخابات و کمیته‌های ذیل آن، تهیه شود، گفت: بازدید از بخشداری‌های مستقل در سطح استان به منظور بررسی ظرفیت‌ها و محدودیت‌های ممکن برای اخذ تصمیمات مناسب در راستای اجرای هرچه بهتر انتخابات، در دستور کار باشد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ