در مجمع سالیانه "کسعدی" چه گذشت ؟

تخلفات گسترده در کاشی سعدی و سکوت نهادهای ناظر!

اقتصاد ایران: مجمع عمومی شرکت کارخانجات کاشی سعدی با وجود تخلفات گسترده هیات مدیره و در سکوت نهادهای نظارتی هفتم خرداد ۱۴۰۲ در محل شرکت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، در این مجمع با توجه به عدم حضور کامل سهامداران و شبه ناک بودن رأی گیری مجازی، تعداد زیادی از سهامداران خرد به نشانه اعتراض از جلسه مجمع خارج و با توجه به عدم تأیید رأی مجازی از سوی ناظر بورس جلسه مجمع برگزار و نتایج آن بر روی سامانه کدال قرار گرفت.

بنا به این گزارش ، برخی از سهامداران ضمن اعتراض شدید به نحوه و کیفیت برگزاری مجمع عمومی  شرکت بورسی  با نماد"کسعدی" از مراجع ذیصلاح در خواست کردند ، با توجه به تردید در رأی گیری و تضییع حقوق صاحبان سهام از مراجع ذیصلاح قانونی تقاضای رسیدگی عاجل برای برگزاری دوباره مجمع مورد انتظار است تا در شرایط رسمی و قانونی اعضای هیات مدیره جدید انتخاب و سود شرکت به صاحبان سهام تخصیص یابد.

همچنین سهامداران معترض اعلام کردند ؛ با توجه به تخلفات گسترده و آشکار مدیرعامل و هیات مدیره فعلی  انتظار می رود، دولت عدالت محور  فورا به این موضوع رسیدگی نموده و با عنایت به تضییع حقوق مردم ، سهامداران و کارگران  در اسرع وقت ، رسیدگی به این مهم را  در دستور کار ویژه بازرس رئیس جمهور قرار دهند.

گفتنی است ؛  شرکت کاشی و سرامیک سعدی در سال ۱۳۳۹ هجری شمسی در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار در شهر ری فعالیت خود را آغاز و در چهاردهم اسفند ماه ۱۳۴۰ با شماره ثبت ۸۱۱۴ در قالب شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی در اداره ثبت شرکت ها  به ثبت رسیده و هم اکنون بعنوان شرکت سهامی عام با نماد "کسعدی "در بورس تهران حضور دارد .

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ