سازمان بسیج اساتید کشور: ملت ایران بهتر از هر زمانی دیگر دستان قدرت الهی را در ماندگاری جمهوری اسلامی می‌بینند

اقتصاد ایران: سازمان بسیج اساتید کشور به مناسبت فرارسیدن یوم الله دوازدهم فروردین با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: ملت ایران امروز بعد از جنگ ترکیبی سال گذشته بهتر از هر زمانی دیگر دستان قدرت الهی را در ماندگاری جمهوری اسلامی ایران می بینند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سازمان بسیج اساتید کشور به مناسبت فرارسیدن یوم الله دوازدهم فروردین با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد:  گرامی داشت چهل و دومین سالگرد انتخاب جمهوری اسلامی به رغم همه تهدیدات سخت و نرم دشمن نشانه ای از قدرت خداست و ملت ایران امروز بعد از جنگ ترکیبی سال گذشته بهتر از هر زمانی دیگر دستان قدرت الهی را در ماندگاری جمهوری اسلامی ایران می بینند.

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« و ذکّرهم بایَّام الله انَّ فی ذلک لایاتٍ لّکلّ صبّار شکورٍ» روزهای خدا را به مردم یادآوری کن، بی شک در این روزها برای هر شکیبای سپاسگزاری نشانه هایی از قدرت خداست. (ابراهیم/ 5)

دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی را به حق باید یکی از مصادیق ایام الله و نشانه ای از قدرت خدای سبحان دانست که اراده فرمود تا به دست ملت مسلمان ایران نخستین حکومت اسلامی در عصر حاضر را محقق سازد.

قدرت خدا را می توان در هدایت دل های ملت ایران دید که با رای 98 درصدی جمهوری اسلامی را برگزیدند تا مردم سالاری دینی را به جهانیان عرضه کند.

این قدرت خدا بود که ملتی توانست با قیام علیه پهلوی به طاغوت نه گفت و در 12 فروردین با انتخاب اسلام راه توحید را برگزید.

قدرت الهی را می توان در تبلور معادله امام و امت مشاهده کرد. امامی که عمیقاً باور داشت مردم مسلمان ایران چیزی جز حکومت اسلامی نمی خواهند و امتی که دقیقاً می خواستند تا هدف آن امام همام (ره) در تشکیل «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد.» محقق گردد.

با قدرت الله ملت ایران توانست نظامی نو را به جهان عرضه کند که نظم حاکم بر جهان را به چالش طلبیده و نظم نوینی را در قالب های منطقه ای و بر محور مقاومت معرفی کند.

گرامی داشت چهل و دومین سالگرد انتخاب جمهوری اسلامی به رغم همه تهدیدات سخت و نرم دشمن نشانه ای از قدرت خداست و ملت ایران امروز بعد از جنگ ترکیبی سال گذشته بهتر از هر زمانی دیگر دستان قدرت الهی را در ماندگاری جمهوری اسلامی ایران می بینند.

جنگی که دشمنان اسلام و ایران برای زدن نقاط قوت جمهوری اسلامی طراحی و سال ها روی آن سرمایه گذاری کرده بودند و مهندسی بسیار دقیقی برای اجرای آن بکار گرفته بودند اما به دلیل محاسبات غلط من جمله نادیده گرفتن قدرت خدا خیلی زود با شکست مواجه شدند. البته محاسبه غلط دیگر دشمن عدم شناخت ملت ایران و نظام اسلامی است که این ملت برگزیده اند. بدون تردید اگر 12 فروردین نبود و این نظام حمایت 98 درصدی مردمانش را نداشت امکان مقاومت در برابر این جنگ های ترکیبی و نقشه های پیچیده دشمنانش را نداشت.

دیر زمانی نمانده است که دشمنان جمهوری اسلامی به رمز و راز زمینی و آسمانی این نظام پی برده و در مقابل عظمت ملتی بزرگ کرنش کنند.

پایان پیام/

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ