دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی:

200 معین اقتصادی فرهنگی در خراسان رضوی فعال هستند

اقتصاد ایران: دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی با تشریح وظایف، ابعاد و دستاوردهای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، اظهار کرد: هم‌اکنون حدود 200 «معین‌ اقتصادی فرهنگی» که 95 درصد آن‌ها متعلق به بخش خصوصی هستند، مسئولیت توسعه و توانمندسازی استان خراسان رضوی را به شکلی داوطلبانه برعهده گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، علی‌اکبر لبافی در نشست مشترک با مدیر دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار شد اظهار داشت:در قالب این مدل توسعه‌ای، امر احیای مسئولیت‌های اجتماعی صورت گرفته است .

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی نیز در ادامه اظهار کرد: الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، مدل اجرایی سیاست اقتصاد مقاومتی است که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد.
علی رسولیان تاکید کرد: در این مدل اقتصادی، معین‌های اقتصاد مقاومتی با مشارکت مردم و استفاده از ظرفیت‌های منطقه، امر توانمندسازی و توسعه‌ را انجام می‌دهند.
وی ابراز کرد: خوشبختانه در حوزه سیاسی و فرهنگی، الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی آثار مثبتی در خراسان رضوی از خود برجای گذاشته است و ما شاهد تداوم وحدت و همکاری بین ارکان حاکمیت در این استان هستیم.
مدیر دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در ادامه با ابراز خرسندی از عملکرد الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در استان خراسان رضوی، اظهار کرد: به واسطه این الگو، در خراسان رضوی یک نمونه عینی از همکاری بین دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و روحانیت را شاهد هستیم.
حجت‌الاسلام حسنی سعدی با اشاره به گزارش ارائه شده در این نشست صمیمی از اقدامات و دستاوردهای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی، افزود: خوشبختانه ائمه جمعه در خراسان رضوی همراهی خوبی حول محور این الگو در استان داشته‌اند، در این راستا نیاز است که پیوست فرهنگی اقدامات معین‌های اقتصاد مقاومتی لحاظ شود.
وی تاکید کرد: مثلت توسعه اقتصادی فرهنگی، قابلیت این را دارد که به عنوان یک مدل در سایر استان‌های کشور اجرا شود.
برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ