رئیس کل بیمه مرکزی عنوان کرد:

لزوم تقویت فرهنگ استفاده ازپوشش بیمه‌های اختیاری

اقتصاد ایران: رییس کل بیمه مرکزی گفت: در حال حاضر رشد صنعت بیمه در کشور محسوس است، اما هنوز جای کار دارد و باید فرهنگ استفاده از پوشش بیمه‌های اختیاری را در سطح جامعه تقویت کنیم.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، غلامرضا سلیمانی گفت: بیمه مرکزی، سندیکای بیمه گران و تمامی ارکان صنعت دست به دست هم می دهند تا شرایط صنعت بیمه در مثلث پولی و مالی کشور مستحکم‌تر شود.

رئیس کل بیمه مرکزی، از سال‌های پیش رو به عنوان فرصتی برای توسعه و رشد صنعت بیمه در کشور یاد کرد و اعتماد مردم به صنعت بیمه را به عنوان بزرگترین سرمایه این صنعت دانست.

وی گفت: در کنار ضرورت این اعتماد سازی، میزان رضایتمندی مردم ارزشمندترین محصول صنعت به شمار می‌رود.

رئیس شورای عالی بیمه از قانون تاسیس بیمه مرکزی و همچنین قوانین صنعت به عنوان مترقی‌ترین قوانین موجود یاد کرد و گفت: سندیکا جزو معدود تشکل‌های صنفی به شمار می‌رود که در قانون به آن اشاره شده و این استقلال از نشانه‌های هوشمندی قانونگذاران است.

سلیمانی گفت: انتخابات سندیکای بیمه گران ایران به عنوان یکی از دموکراتیک‌ترین و سالم‌ترین انتخابات در سطح کشور مطرح شده که وظیفه خود می‌دانم به اعضای شورای عمومی سندیکا و منتخب آن تبریک بگویم.

در ادامه این نشست محسن پورکیانی، رییس شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران با ابراز خرسندی از دستاوردهای دوره فعالیت سیدمحمد علیپور دبیرکل سابق این سندیکا، نسبت به ضرورت تقویت اتحاد و همدلی و همچنین برنامه ریزی دقیق برای استمرار فعالیت‌های هدفمند سندیکای بیمه گران ایران تاکید کرد.

دبیرکل سابق سندیکای بیمه گران ایران نیز ضمن سپاس از آیین تکریم، به تشریح عملکرد دو ساله خود پرداخت و ابراز امیدواری کرد که همکاران وی در دوره جدید با تکیه بر توانایی و درایت خود شرایط بهترین را برای صنعت بیمه رقم بزنند.

در انتهای این نشست سیدمحمد کریمی، دبیرکل سندیکا از حضور پر شور و آمیخته با شعور اعضای شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران در انتخابات اخیر ابراز امتنان کرد و گفت: هدف‌گذاری‌ها باید با سرعت و جدیت بالاتری دنبال شود و جمعیتی به نام صنعت بزرگ بیمه با حمایت نهاد ناظر ضریب نفوذ بیمه را در کشور به عدد پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه نزدیک کند.

وی دستیابی به اهداف بزرگ صنعت بیمه را در گرو جذب مشارکت تمامی ارکان نظام و مردم دانست و گفت: بهره‌گیری از توان نمایندگان مجلس و ایجاد وفاق در شرکت‌های بیمه می‌تواند زمینه را فراهم کند که تمامی ذینفعان صنعت بیمه به اهداف خود برسند.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ