اختصاصی اکونیوز/

گلایه شدید یک کارافرین از مدیران کنونی بانک سرمایه

اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت امیرتجارت هرمس گفت:بیش از 10 بار برای مدیران کنونی بانک سرمایه نامه نوشتم اما جوابم را نمی‌دهند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،  مهندس کاشف در گفتگو با اکونیوز ضمن بیان این موضوع که بیش از 10 بار برای مدیران کنونی بانک سرمایه و شرکت توسعه تجارت سرمایه پایدار قشم نامه نوشتم اما جوابم را نمی دهند گفت:در سال 1395 شرکت امیرتجارت هرمس با یکی از شرکتهای زیرمجوعه بانک سرمایه بنام شرکت توسعه تجارت سرمایه پایدار قشم قراردادی را درقالب مشارکت در ساخت برای اجرای یک پروژه تجاری،اداری،مسکونی در هزارجریب شهر اصفهان منعقد کرد.
وی افزود:پس از انعقاد قرارداد مشارکت با شرکت توسعه تجارت سرمایه پایدار قشم قرار بود تا تاریخ 15 بهمن ماه سال 1395 کل مبلغ قرارداد که حدود 400 میلیارد تومان بود به حساب شرکت امیرتجارت هرمس واریز شود اما متاسفانه این موضوع محقق نشد وتنها 250 میلیارد تومان ازاین مبلغ به حساب شرکت امیرتجارت هرمس واریز شد در حالی که مطابق قرارداد تاریخ 15 بهمن ماه سال 1395 مهلت اتمام پرداخت کل مبلغ قرارداد بود.
سجاد کاشف با اشاره به اینکه در اردیبهشت ماه سال 1396 پروسه قضایی علیه مدیرعامل و مدیران شرکت امیرتجارت هرمس آغاز شد افزود:بنده به عنوان مدیرعامل و 2 نفر دیگر از اعضای هیئت مدیره به اداره آگاهی تهران احضار و نهایت بازداشت شدیم.درهمان سال1396 شکایت مدیران جدید شرکت توسعه تجارت سرمایه پایدار قشم و مدیران وقت بانک سرمایه موجب بازداشت مدیراسبق وبرخی از مدیران بانک سرمایه شد.
کاشف با اشاره به اینکه تاکنون مبلغ 200 میلیارد تومان به شرکت توسعه تجارت پایدار قشم پرداخت کرده است افزود: با توجه به بدهی 50 میلیارد تومانی شرکت امیر تجارت هرمس به شرکت توسعه تجارت پایدار قشم مدیران این شرکت وثیقه 77 میلیارد تومانی نزد دادسر تودیع کردند.
مدیرعامل شرکت امیرتجارت هرمس اضافه کرد: از زمانی که از زندان آزاد شدیم بارها برای تسویه حساب به شرکت توسعه تجارت سرمایه پایدار قشم وبانک سرمایه مراجعه کرده‌ام اما متاسفانه هیچ گونه جوابی تا به امروز نگرفته‌ام.
وی تصریح کرد:متاسفانه شخص بنده و شرکت امیرتجارت هرمس را به آقای ریخته‌گران نسبت می‌دهند اما بنده به شدت این موضوع را تکذیب می‌کنم و با صراحت اعلام می‌کنم که هیچ ارتباطی بین شرکت امیرتجارت هرمس و آقای ریخته‌گران وجود ندارد.
کاشف تاکید کرد:پس از آزادی بارها خواستار برگزاری جلسه با مدیران شرکت توسعه پایدار قشم بودم و حتی 2شیوه مختلف را برای تسویه حساب با آنها پیشنهاد کردم اما مدیران شرکت توسعه پایدار قشم می گویند که مدیران بانک سرمایه با تفاهم انجام گرفته با شرکت امیرتجارت هرمس مخالفت کرده‌اند.
وی گفت: در شرایط کنونی اعضای هیئت مدیره بانک سرمایه بنده و شرکت امیرتجارت هرمس را در بلاتکلیفی کامل گذاشته‌اند ومدیران بانک سرمایه که اختیار تمام وکامل شرکت توسعه پایدار قشم را دارند هیچ جوابی در خصوص تسویه حساب با بنده و شرکت امیر تجارت هرمس نمی‌دهند که وقوع این اتفاق برای من و همکارانم بسیار نگران‌کننده است.
مدیرعامل شرکت امیرتجارت هرمس افزود: بیش از 10 مرتبه برای مدیران بانک سرمایه و شرکت توسعه پایدار قشم نامه نوشتم اما جوابی هنوز نگرفته‌ام
کاشف افزود:درشرایط کنونی هر روز با مراجعه به بانک سرمایه و نشستن در واحد نگهبانی و انتظامات بانک در انتظار دریافت جواب درست و منطقی برای خودم و شرکتم هستم اما هنوزپاسخی دریافت نکرده‌ام به طوری‌که درنهایت با ارجاع بنده به واحد حقوقی می‌خواهند از دادن پاسخ درست طفره بروند که مدیر واحد حقوقی به بنده می‌گوید چرا اینجا مراجعه می کنید ودرست هم می‌گوید زیرا واحد حقوقی نباید جواب من را بدهد بلکه مدیران کنونی بانک سرمایه باید پاسخگوی من باشند.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ