مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان:

۵۹ واحد و طرح در شهرک های صنعتی قزوین تسهیلات دریافت کردند

اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: سال گذشته ۵۹ واحد و طرح صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در مجموع یک هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال تسهیلات مالی بانکی دریافت کردند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران از قزوین، حمید رضا خانپور عصر دیروز (یکشنبه) در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین ۲ (آبیک) در گفتگو با اقتصادایران افزود: از این میان ۵۳ واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری و ۶ طرح صنعتی در دست ساخت تسهیلات گرفتند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین یادآور شد: در سال گذشته ۱۸۲ طرح صنعتی و واحد تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان برای دریافت تسهیلات طرح رونق سرمایه در گردش و بازسازی و نوسازی صنایع به بانکهای عامل با هدف رونق اقتصادی، تولید و ایجاد اشتغال پایدار معرفی شدند.

این مسئول گفت: در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی، رفع موانع و رونق تولید، فعال سازی ظرفیت تولیدی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و ارتقای توان رقابت پذیری آنها و کمک به راه اندازی واحدها و طرحهای صنعتی بیش از ۱۸۲ پرونده متقاضیانی که در سایت بهین یاب ثبت نام کردند مورد بررسی قرار گرفت و به بانکهای عامل معرفی شده اند.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین تصریح کرد: طرحها و واحدهای صنعتی که تکمیل کننده رنجیره تامین، دارای بازار و اشتغالزایی مناسب، صادرات گرا، دانش بنیان و صنایع نوین رقابت پذیری با واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و… و. باشند برای اخذ تسهیلات به بانکها معرفی خواهند شد.

گفتنی است؛ استان قزوین دارای یک شهر صنعتی، ۱۳ شهرک صنعتی و ۶ ناحیه صنعتی است.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ