تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استان‌ها
لینک : econews.ir/5x1170103
شناسه : 1170103
تاریخ :
اعطای مشوقهای ویژه برای سرمایه گذاران در شهرکهای صنعتی قزوین اقتصاد ایران: قزوین- مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین از اعطای مشوقهای ویژه شامل تخفیف در پرداخت عوامل نقدی و طولانی بودن اقساط حقوق انتفاع وتسهیلات ویژه برای جذب سرمایه گذار در سال جدید خبر داد.

حمیدرضا خانپور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای شعار امسال که حمایت از کالای ایرانی است به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی با ارائه سبد تشویقی به صنعتگران گامی اساسی در پیشبرد این اهداف برداشته تا رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار شکل بگیرد.  

وی ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی با بهره بانکی پایین، جلوگیری از واردات کالاهای قاچاق، برگزاری نمایشگاههای دائمی فروش محصولات بصورت مستقیم در شهرکهای صنعتی برای عموم مردم، پرداخت یارانه به واحدهای تولیدی جهت حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی و ... را از مهمترین راهکارهای اساسی در حمایت از تولید کالای ایرانی بر شمرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان از برگزاری نمایشگاه و همایش صنایع کوچک با رویکرد فروش و عرضه کالای ایرانی در مردادماه سالجاری خبر داد و اظهار داشت:  در راستای حمایت و ترویج فرهنگ استفاده از کالای با  نقش مدیریت بازاریابی و اصناف در ترویج بازارهای داخلی، نقش ارتقای کیفیت در مصرف کالای ایرانی، نقش ترویج فرهنگی در مصرف کالای ایرانی، نقش و جایگاه مدل‌های توسعه‌ای صنایع کوچک و متوسط در تولید و مصرف کالای ایرانی، نقش نهادهای پشتیبان در تولید و مصرف کالای ایرانی و نقش قاچاق کالا و کنترل واردات در تولید و مصرف کالای ایرانی این نمایشگاه و همایش برگزار می  شود.

خانپور در پایان با تاکید بر اینکه شهرکهای صنعتی مکانی امن برای سرمایه گذاری است ادامه داد: با توجه به اینکه تمامی زیرساخت ها و همچنین مشوق های خاص مانند معافیت های مالیاتی در شهرک های صنعتی فراهم شده است اقبال عمومی به سمت سرمایه گذاری در این شهرک ها بالاست.