حضور با شکوه نسل های سوم و چهارم انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن

اقتصاد ایران: کرج - ایرنا- نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی همگام با سایر اقشار، حضوری پرشور و حماسی در راهپیمایی یوم الله 22بهمن و گرامیداشت چهلمین سال پیروز انقلاب اسلامی درالبرز دارند.

حضور مردم البرز برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن از میدان شهدا کرج به سمت میدان جمهوری اسلامی بسیار پرشور است که اکثریت این جمعیت، دانش آموزان و دانشجویانی هستند که با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران، تصاویر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل در راهپیمایی یوم الله 2 2بهمن حضور پرشور و فعال دارند.
بسیاری از کودکان و نوجوانان نیز همراه با والدین خود بر روی صورت خود، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را نقاشی کرده اند و برخی از آنان با در دست داشتن بادکنک هایی به رنگ سبز، سفید و قرمز « نماد پرچم ایران اسلامی » در مسیر راهپیمایی حرکت می کنند.
نسل سومی و چهارمی های انقلاب امروز همگام و هم صدا با اقشار و گروه های مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافته و بار دیگر جلوه ای از وحدت ملی را به نمایش گذاشته اند.
حضور نسل سومی ها و چهارمی ها در راهپیمایی 22 بهمن امسال بسیار پرشور و گسترده است و این افراد با در دست داشتن تصاویر امام راحل و رهبر معظم انقلاب اعلام می کنند اگر چه انقلاب را از نزدیک ندیده اند اما برای حفظ آن ایستاده و تلاش خواهند کرد.
یکی از این نوجوانان که به همراه والدین خود در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: اگرچه ما حکایت روزهای انقلاب را از زبان پدربزرگ ها و مادربزرگ های خود شنیده ایم اما عشق به انقلاب و رهبر معظم انقلاب همچون جوانان دهه 50 است.
سینا رستمی ازجمله هزاران دانش آموزان البرزی است که در این راهپیمایی شرکت کرده است که ادامه داد : امروز آمده ام تا نشان دهم ما نسل چهارمی های انقلاب تا پای جان از انقلابمان دفاع خواهیم کرد.
وی بیان داشت: امروز فرآینده مبارزه ما دانش آموزان و دانشجویان در سنگر علم و امور فرهنگی با دشمنان است که در این راه باید با بصیرت و هوشیارانه عمل کنیم.
وی یادآورشد: امروز نسل سوم و چهارمی ها به عشق انقلاب و رهبر معظم انقلاب در این همایش ملی حاضرشده اند تا به قدرت طلبان دنیا اعلام کنند در ایران راه امام و شهدا با تبعیت محض از ولایت فقیه ادامه دارد.
امیرحسین خادمی از دیگر دانش آموزان هنرستانی ایران کوچک است که عنوان کرد: امروز با حضور پر شور و بانشاط نوجوانان و جوانان حماسه ای دیگر در راهپیمایی 22 بهمن خلق می شود که نشان از ثابت قدم بودن ، وفاداری و پشتیبانی ایرانی ها به آرمان‌های انقلاب اسلامی دارد.
مریم حسینی دیگر دانش آموزان البرزی شرکت کننده در راهپیمایی 22 بهمن است که به جمله رهبر معظم انقلاب «جوان ها بدانید، بدون هیچ گونه تردیدی آینده‌ی روشن و امید بخش این کشور و این نظام متعلّق به شما است؛ شما خواهید توانست کشورتان و ملّتتان را به اوج افتخار برسانید؛ شما به توفیق الهی خواهید توانست الگو و نمونه‌ی کاملِ تمدّنِ نوینِ اسلامی را در این آب و خاک تشکیل دهید.» اشاره کرد.
وی بیان داشت: درآغازین ساعات راهپیمایی شاهد حضور گسترده نسل سوم و چهارمی هستیم که جهان استکبار ادعا کرده بود به نحوی هجمه‌های فرهنگی خود را وارد کرده که از این انقلاب نا امید شده اند.
وی خاطرنشان کرد: در راهپیمایی 22 بهمن تمام مردم ما در هر سنی که هستند حضور پیدا کرده اند
چرا که واقعیت های زمان طاغوت همه آن فهمیده اند.
وی ادامه داد: اینکه امکانات به صورت متوازن در بین همه مردم وجود نداشته و زمینه تحصیل و فعالیت اجتماعی برای زنان در کشوروجود نداشته و یا بسیار کم بوده است از مسائلی است که من را ترغیب می کند در حمایت از این نظام در راهپیمایی شرکت کنم.
آزاده علیخانی ازدیگر دانش آموزان شرکت کننده دراین راهپیمایی است که عنوان می کند به شکرانه انقلاب در جمع مردم انقلابی البرز حاضر شده است.
وی تصریح کرد: باید تمامی وقایع بدون کم و زیاد شدن به نسل های آینده گفته شود و این نقطه قوتی خواهد بود برای بقاء نظام مقدس اسلامی که در این میان والدین و معلمان در کنار رسانه ها نقش مهم تری دارند.
وی اضافه کرد: برای نسل ما غرور آفرین است که مردم با دست خالی به رهبری امام خمینی (ره) و به یاری خداوند توانستند در مقابل ابرقدرت ها بایستند تا ما امروز جشن چهل سالگی انقلاب را جشن بگیریم.
وی گفت: امروز فرزند ان ایران لحظه شماری می کنند تا پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در دست بگیرد و به راهپیمایی برای دفاع از آرمان های انقلاب به ویژه در 22 بهمن بیاید.
علیرضا قهرمانی از دانشجویان البرز است که بیان کرد: ما در طول تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی مشکلات داشته ایم اما هیچگاه زمان خفقان قبل از انقلاب را فراموش نمی‌کنیم.
وی یادآورشد: اکنون اگر مشکلاتی است مانند این چهار دهه در کنار یکدیگر رفع خواهیم کرد چرا که هیچکس مثل خودمان دلش برای کشور و نظاممان نمی‌تپد.
وی افزود: امروز من در کنار جوانان و نسل‌های جدید انقلاب همگام می‌شوم که بگویم تلاش می‌کنم تا آخرین لحظه عمر قطره‌ای باشم در دریای عظیم معرفت و اتحاد کشور عزیز و همیشه سرافرازم ایران
وی خاطرنشان کرد: امروز همه اقشار آمدند، به دور از نزاع‌های سیاسی و مشکلات اقتصادی چرا که وقتی پای نمایش اقتدار و وحدت کشور باشد مسائل شخصی و داخلی در برابر آن معنایی ندارد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 12257 0 (0%)
یورو خرید 13970 0 (0%)
درهم خرید 3221 0 (0%)
دلار فروش 12357 0 (0%)
یورو فروش 13989 0 (0%)
درهم فروش 3380 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 85858 0.00 (0%)
یورو 98818 0.00 (0%)
درهم امارات 23385 0 (0%)
یوآن چین 12166 0 (0%)
لیر ترکیه 15350 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ