دکتر ستاری در گفتگو با اکونیوز عنوان کرد:

اعطای تسهیلات ویژه به کسب و کارهای خلاق

اقتصاد ایران: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: یکی از حمایت های معاونت علم و فناوری در حوزه کسب و کار ارائه تسهیلات به کسب و کارهای خلاق است

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، دکتر سورنا ستاری در حاشیه اختتامیه جشنواره ملی فرهنگی هنری "ایران ساخت"شامگاه شنبه  در گفت و گو با اکو نیوز افزود: با توجه به رسالت این جشنواره که مبدا فرهنگ سازی و نسل جدیدی در علم و فناوری است به تنهایی توسط یک جشنواره قابل اجرا نیست و نیاز به یک حرکت اجتماعی دارد .
وی اظهار داشت: امیدواریم که نسل جدید و جوانان و شرکت هایی که به دنبال توسعه  و تبدیل خلاقیت به اقتصاد هستند بتوانند با کمک فرهنگ سازی که در کشور اتفاق می افتد بخشی از اقتصاد و فرهنگ جدید در علم و فناوری و کارآفرینی کشور را رقم بزنند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تصریح کرد: با توجه به این که این جشنواره بخش های متفاوتی داشت و هر بخش حمایت ویژه خود را دارد بحث مهمتر دراین امر به غیر از حمایت های مالی بستر سازی هایی است که این جوانان بتوانند ایده های خود را تجاری و فعالیت کنند.
ستاری با اشاره به حمایت  جدی از کسب و‌کار های خلاق و حمایت از شتاب دهنده ها گفت: باتوجه به اینکه بیش از 40 شتاب دهنده کسب و کار در جامعه داریم و تعداد شتابدهنده ها در حال افزایش است بیشترین تمرکز حمایت های معاونت علم و فناوری متمرکز بر این شتابدهنده هاست .
وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به آیین نامه اخیر استارت آپ ها در حوزه بیمه دیگر نباید مشکل خاصی داشته باشند و می توانند فعالیت کنند.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 12003 0 (0%)
یورو خرید 13826 0 (0%)
درهم خرید 3249 0 (0%)
دلار فروش 12072 0 (0%)
یورو فروش 13965 0 (0%)
درهم فروش 3302 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 86888 0.00 (0%)
یورو 98202 0.00 (0%)
درهم امارات 24854 0 (0%)
یوآن چین 11816 0 (0%)
لیر ترکیه 15875 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ